Warsztat dla osób zainteresowanych bankami czasu

Idea Banków Czasu od niedawna stała się szerzej znana w Polsce. Poszerza się grono osób doceniających wartości, które dzięki istnieniu Banku Czasu w społeczności lokalnej mogą być realizowane. Adaptacja nowych pomysłów wymaga wiedzy i umiejętności. Warsztat ten ma na celu dostarczyć podstawowej wiedzy i umiejętności osobom, które chcą utworzyć bank czasu w swoim regionie. Jesteśmy z różnych miast Polski, ale mamy podobne cele i zadania - ten warsztat to również możliwość spotkania się i wymiany doświadczeń.

MIEJSCE:
Politechnika Wrocławska Wydział Mechaniczny Instytut Technologii Maszyn i Automatyzacji Budynek B4, sala 2.41, ul. Łukasiewicza 5, Wrocław

TERMIN:
6, 7 listopad 2004 r. Rozpoczęcie zajęć w sobotę 6 listopada o godz. 10.00

ZGŁOSZENIE:
Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z życiorysem należy przesłać drogą elektroniczną do 28 października. Otrzymają Państwo potwierdzenie o dotarciu dokumentów. W przypadku braku potwierdzenia odbioru należy dokumenty przesłać ponownie.

OPŁATA:
Kurs trwa 16 godzin. Zgodnie z zasadą wymiany, uczestnik kursu jest zobowiązany 16 godzin poświęcić na rzecz wspierania Banków Czasu w Polsce. Listę, z której będzie sobie można wybrać zadanie ustalimy wspolnie.

Informacje ogólne
Program warsztatu
Formularz zgłoszeniowy

KOORDYNATOR WARSZTATU:
Zgłoszenia i pytania proszę kierować do:
Jadwiga Magnuszewska Tel.: 508 558 153;
e-mail: Zgłoszenie na warsztat